جمعیت اسلامی پرستاران ایران

تاسیس یکهزار و سیصد و هشتاد هجری شمسی

جمعیت اسلامی پرستاران ایران

تاسیس یکهزار و سیصد و هشتاد هجری شمسی

جمعیت اسلامی پرستاران ایران

"جمعیت اسلامی پرستاران ایران" بعنوان اولین تشکل صنفی - سیاسی- اجتماعی - آموزشی و اطلاع رسانی - خدمات رسانی در حرفه پرستاری به همت تنی چند از فارغ التحصیلان پرستاری دانشگاه تهران در سال 1380 تاسیس و در بیست و پنجم خرداد هزار و سیصد و هشتاد و یک موفق به اخذ موافقت کمیسیون ماده 10 احزاب وزارت کشور و پروانه دائمی فعالیت کشوری از وزیر کشور وقت آقای سیدعبدالواحد موسوی لاری به شماره پروانه 181/42/1/الف گردید. اولین مجمع عمومی در سال 1381 برگزار گردید و هیئت رئیسه و دبیرکل انتخاب شدند. اولین دفتر جمعیت در خیابان باقرخان تاسیس گردیده و با تلاش هیئت مدیره در کمتر از 3 سال جمعیت اسلامی پرستاران ایران به یکی از 10 تشکل برتر کشور در رتبه بندی خانه احزاب وزارت کشور تبدیل شد. واحدهای آموزش، انتشارات، رفاه و تورهای مسافرتی، کارت های اعتباری، خدمات لیزینگ، بیمه ، کامپیوتر،موبایل، خدمات حقوقی، عضویت، سیاسی و ده ها خدمت دیگر برای جامعه پرستاری و پزشکی راه اندازی شده و شعب جمعیت در شهرستان ها تشکیل و رابطین بیمارستان ها انتخاب گردیدند. تعاونی های مصرف و مسکن در سال 1385 از وزارت تعاون مجوز گرفته و فعالیت خود را آغاز کردند. مجوز انتشارات از وازت ارشاد ، موسسه اموزشی از وزارت علوم، اولین نشریه روی گیشه پرستاران به نام هفته نامه جامعه پرستاری از وزارت ارشاد نیز اخذ و هریک در حوزه پرستاری شروع به خدمت رسانی کرد و صدها عنوان کتاب و هزاران نسخه نشریه طی سال های گذشته منتشر و به جامعه پرستاری و پزشکی عرصه شد. جمعیت اسلامی پرستاران ایران همواره یکی از تشکل های فعال در مسائل صنفی و حرفه ای پرستاران و با ارتباط مستمر با مراکز درمانی ، وزارت بهداشت، دولت، مجلس شورای اسلامی بالاخص کمیسیون بهداشت و درمان و نیز فراکسیون تشکل های مردم نهاد ، نهاد ریاست جمهوری ، سازمان برنامه و بودجه و ... بوده و در بسیاری از موارد انتقادات تند و صریح مسئوالان این تشکل در حوزه مشکلات صنفی و معیشتی پرستاران در رسانه ها منعکس و با همکاری دیگر تشکل ها منجر به اصلاحاتی نیز شد.

اوقات شرعی

واحد انتشارات جمعیت اسلامی پرستاران ایران با بیش از 16 سال سابقه کار حرفه ای در عرصه مطبوعات و اطلاع رسانی کشور، یکی از فعال ترین مجموعه های فرهنگی NGO (سازمان های مردم نهاد) می باشد:


>>>اتصال به سایت های مطبوعاتی جمعیت اسلامی پرستاران ایران >>> : (در حال راه اندازی)

>* نشر پرستاران (ناشر کتب علمی و آموزشی)

>* انتشارات اندیشه اساتید (ناشر کتب علمی و آموزشی)

>* ماهنامه خبری جمعیت اسلامی پرستاران ایران

>* هفته نامه جامعه پرستاری (تنها نشریه روی گیشه پرستاری کشور)

>* فروشگاه کتاب

>* چاپ و نشر پارسیان

----------------------------------------------------- ****** ----------------------------------------------------------------------------

>>> "نشر پرستاران" امکانات مناسبی برای چاپ کتب اساتید ، دانشجویان و محقیقن  فراهم آورده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88962954 تماس حاصل فرمائید.

کلیه مراحل تدوین و گردآوری، تایپ و صفحه ارایی، ویراستاری، طراحی جلد و آرم ، اسکن و  عکاسی، چاپ و نشر، صحافی انواع جلد های شومیز و سنتی و برجسته و ...، پخش و معرفی کتاب با امکان استفاده از تسهیلات چاپ کتاب تا 10 میلیون تومان از طریق این مرکز فراهم گردیده است.

برای شروع در ابتدا فرم درخواست چاپ کتاب (فرم ذیل) را تکمیل و از طریق فکس 66905331 یا پست الکترونیک Parsian2 @ mail.com ارسال فرمائید. پس از تایید موضوعی جهت چاپ و برآورد قیمت و بازارسنجی، پیشنهادات ناشر در مورد نحوه سرمایه گذاری و مشخصات کتاب و تیراز پیشنهادی ارسال می گردد. در صورت توافق مولف قرارداد نشر منعقد و کتاب بین 2-3 ماه از زمان تحویل فایل تکمیل شده منتشر و توزیع می گردد.

5 % تخفیف ویژه اساتید، دانشجویان ارشد و دکتری حقوق در نظر گرفته شده است.

 


 

در جدول ذیل مشخصات یک کتاب و بهای تمام شده برای مولف، بطور مثال، آورده شده است.

 ابزار وبلاگ